Fason Üretim

“ZOR VE KARMAŞIK” KISMI BİZ HALLEDİYORUZ

Kendi kozmetik markanızı yaratmak istiyorsunuz ama üretim ve yönetmelik kısımları hakkında bilginiz yok ya da bilginiz var ama uğraşmak istemiyorsunuz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Sektördeki bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde, konsept belirleme, hikaye oluşturma, tasarım, barkod, formülasyon, satın almalar, üretim, Sağlık Bakanlığı bildirimi, ihracat belgelerinin hazırlanması gibi uzun ve karmaşık süreçleri sizin için yürütüyor ve gerçekleştiriyoruz.

Stabilitesi yapılmış ve etkin formüllerden oluşan geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Cilt bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, güneş ürünleri, kişisel bakım ve renkli kozmetik kategorilerinde, farklı içeriklerde, özelliklerde ve formlarda ürün sunabiliyoruz. Kaliteli ürünleri iyi fiyatlara sağlıyoruz. Ürünlerimizi GMP belgesine sahip üretim tesislerinde, Avrupa standartlarında içeriklerle üretiyoruz. Satın alma ve üretim süreçlerini titizlikle takip ediyoruz. Amacımız sizi yormayacak adetler ve maliyetlerle, sorunsuz bir şekilde markanızın doğuşu sürecinde size destek olmaktır. Bu sayede markanızın pazarlama ve satışına gereken önemi ve bütçeyi ayırarak başarı sağlamanızı ve işbirliğimizin uzun soluklu olmasını hedefliyoruz.

ÇALIŞMA METODUMUZ

Markanızı, sizi, değerlerinizi, hedeflerinizi ve beklentilerinizi dinlemek ve anlamak üzere sizinle görüşüyoruz.

Markanızla birlikte, hitap edeceğiniz pazarın dinamikleri ve beklentileri üzerine bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışmanın sonuçlarını sizin hayalleriniz ve yükselen trendlerle harmanlayarak size özel bir çalışma hazırlıyoruz.

Bu çalışmayı size özel bir sunuma dönüştürerek, tasarladığımız hikayeyi, mesajları, içerikleri ve ürün özelliklerini sizinle paylaşıyoruz.

Konsept onayının ardından hızlıca ambalaj ve ürün numunelerinizi hazırlıyoruz.

Ürünler de onaylandıktan sonra üretim sürecini başlatıyoruz.

HEDEFİMİZ

Üretim süreçleri karmaşık ve yorucudur. Amacımız, üretimi baştan sona sizin için yöneterek, bu süreci rahat ve keyifli geçirmenizi sağlamak. Ayrıca düşük sipariş adetleri ve iyi fiyatlar sayesinde, markanızın başlangıç yatırımlarını yoğun olarak pazarlamaya ayırmanıza olanak sağlıyoruz. Uzmanlık ve deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Hedefimiz, iyi bir başlangıç yapmanız ve markanızı daha kısa sürede güçlendirmeniz. Böylelikle uzun soluklu, sürekliliği olan bir işbirliği yapabilmeyi umuyor ve bunu önemsiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Her birine yeterince zaman ayırabilmek, ürünleriyle detaylıca ilgilenebilmek için sadece belli sayıda firmayla çalışıyoruz. Karşılıklı güvenin oluşması ve işimizi keyifle yapabilmek bizim için kıymetli.

Hayatın hızlı aktığı, tüketici alışkanlıklarının ve beklentilerinin hızlı değiştiği bir zamandayız. O nedenle hızlı dönüş yapmaya, üretim hazırlık aşamalarını hızlı ve sorunsuz bitirmeye dikkat ediyoruz. Her projenin özel ve benzersiz olması, global trendlerle birlikte lokal ihtiyaçları da karşılayan bir çizgide olması, pazarın gereklilikleri, kalite, iyi fiyat, termine uymak, sürekli gelişmek, iş ortağımızın güven ve mutluluğu bizim için önemli değerler. Bunları sağlamak için dikkatle ve özenle çalışıyoruz.